Інтерфакс-Україна
16:07 07.05.2022

Сумську область обстріляла російська авіація, поранений військовослужбовець Держприкордонслужби

1 хв читати

У Сумській області території Миропільської та Хотинської громад у суботу вдень з повітря обстріляла ворожа російська авіація, поранений військовослужбовець Держприкордонслужби, повідомив голова обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

"Це сталося сьогодні, 7 травня, близько 13:00 ракетами "повітря – земля". Унаслідок обстрілу поранений військовослужбовець Державної прикордонної служби України", - повідомив він у телеграм-каналі.

У свою чергу МВС України в телеграм-каналі повідомило, що ворожа авіація двічі завдала ракетно-бомбових ударів по території Сумщини.

"Ударів було завдано на відстані близько 20 км один від одного парами літаків, найімовірніше, Су-35", - наголошується в повідомленні.

Обидва обстріли сталися на ділянці відділу прикордонної служби "Юнаківка" Сумського загону. Українські прикордонники, які несли службу на цьому напрямку, встигли сховатися, інформує пресслужба.

"Слід зазначити, що під час одного із заходів ворожі літаки обстріляли не тільки українську, а й відкривали вогонь по російській території", - повідомило МВС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Харківщині локалізовано лісову пожежу, що охопила понад 100 га - ДСНС

У Китаї говорять про готовність відправити миротворців в Україну - ЗМІ

Зеленський поговорив з премʼєром Нідерландів зокрема про гарантії безпеки для України

Зеленський призначив Колосова головою Покровської райдержадміністрації

Окупанти атакували з дрона підлітка в Херсонській області, він госпіталізований – обладміністрація

Окупанти атакували дроном мікроавтобус в Дніпроперовській області, є загиблий

Рада підприємців при президенті розбилася по галузевим групам та обговорила з прем’єркою Програму уряду

Метро "Майдан незалежності" зачинять на День незалежності вранці, низку наземних маршрутів скоротять

Евакуації з небезпечних зон потребують близько 237 тис. людей - Мінрозвитку

Окупанти удвічі збільшили добову кількість обстрілів міст та сіл Донецької області, в Костянтинівці 2 загиблих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА