Інтерфакс-Україна
15:31 08.05.2022

На Донбасі 1 млн жителів залишилися без води після обстрілу російських окупантів - Гайдай

1 хв читати
На Донбасі 1 млн жителів залишилися без води після обстрілу російських окупантів - Гайдай

Російські військові пошкодили потужності Попаснянського водоканалу, без води залишилися 1 млн жителів, включно з тимчасово окупованими територіями Донбасу, повідомив голова Луганської обласної Військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Орки влучили по потужностях Попаснянського водоканалу. Без води 1 мільйон людей, зокрема окуповані території", - написав він у телеграм-каналі в неділю.

Він зазначив, що окупанти пошкодили на одній з фільтрувальних станцій будівлю підстанції і відкритий розподільний пристрій із трансформаторами. "Найімовірніше, також пошкоджено обладнання підстанції", - написав Гайдай.

"Водопостачання повністю припинено на невизначений термін у Попасній, Золотому, Гірському, Первомайську, Кадіївці, Алчевську, Кришталевому, Антрациті, а також у селищах Тошківка, Чехирове, Лоскутівка, Підлісне, Вовчеярівка, Мадорязанцеве, Лисичанське (лише близько 1 млн населення", - повідомив глава ОВА.

Він також зазначив, що відновлення подачі води буде можливе тільки після припинення бойових дій.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко та глава мінфіну Німеччини обговорили фінансування бюджету, оборонку та макрофінансову стабільність України

Єрмак: Норвегія допоможе Україні пройти зиму та підтримує закупівлі газу

У Міноборони Німеччини повідомили дату і місце наступного засідання "Рамштайну"

Сили безпілотних систем за добу уразили 704 унікальні цілі противника

Прем'єрка Свириденко: Ми відкрили два нові транзитні пункти на Дніпропетровщині та Харківщині для розвантаження Павлограда

Зеленський обговорив безпекові гарантії з делегацією парламентської мережі United for Ukraine

Українська видавнича асоціація закликає дозволити купувати книги за кошти з держвиплати "Пакунок школяра"

Трамп: Україна і Росія мають самі визначити, коли проводити зустріч у верхах

Свириденко підтвердила, що її брат проживає за кордоном

Зеленський і Келлог обговорили кроки, які можуть змусити РФ до реальних переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА