Інтерфакс-Україна
07:42 09.05.2022

Росія забула все, що було важливим для переможців у Другій світовій війні – Зеленський

1 хв читати
Росія забула все, що було важливим для переможців у Другій світовій війні – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський особливо наголосив на жорстокості російських обстрілів у святкові дні.

"Російська армія не була б собою, якби не вбивала і зараз - напередодні безумовно важливих днів для будь-якого європейця", - сказав він у відеозверненні в неділю ввечері.

"Наслідки російського авіаудару по Білогорівці Луганської області – вбито близько 60 людей. Мирних жителів, які просто ховалися у школі від обстрілу. Прицільний удар саме по школі, черговий злочин окупантів", - сказав він.

"Черговий удар по Одеській області. Знову влучення в житловий будинок. Нові обстріли у Сумській області. Жорстокі обстріли на Донбасі та на Харківщині. Начебто й не 8 травня. Начебто завтра і не 9-те, коли головним словом має бути "Мир", - наголосив Зеленський.

За його словами, "Росія забула все, що було важливим для переможців у 2-й світовій війні. Але Україна та весь вільний світ нагадають".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Радники Трампа в Парижі обговорили з Дмитрієвим план США щодо миру в Україні і очікують реакції Путіна - ЗМІ

В Києві у результаті ворожої атаки загинуло двоє осіб, п’ятеро поранені, зруйновано під’їзд у Дніпровському районі - мер

Рівень радіації та шкідливих речовин після ракетної атаки у Львові в межах норми – ОВА

Кількість потерпілих в Києві зросла до чотирьох, зафіксовано займання в торговельному центрі

Тимчасове обмеження руху для вантажівок введено на дорогах Вінниччини М-30 та Р-33

Мер Львова радить дочекатися інформації військових, чи був удар "Орєшніком" по місту

У Києві через падіння уламків БпЛА пошкоджено будівлі та автівки, у Деснянському районі влучання на рівні 18 поверху – мер

На Львівщині атаковано об’єкт критичної інфраструктури, у Львові було чути вибухи – влада

МЗС: Посольство України в США уточнює наявність громадян України на борту танкерів, затриманих раніше США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - МЕР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА