Інтерфакс-Україна
07:50 09.05.2022

Остання операція з безпечного проходу збільшила до понад 600 мирних жителів, евакуйованих із "Азовсталі" та інших районів Маріуполя – Генсек ООН

1 хв читати
Остання операція з безпечного проходу збільшила до понад 600 мирних жителів, евакуйованих із "Азовсталі" та інших районів Маріуполя – Генсек ООН

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш подякував співробітникам ООН та МКЧХ задіяним в евакуації українців з металургійного заводу "Азовсталь" та інших районів Маріуполя. Загалом евакуйовано понад 600 осіб.

"Я вітаю прибуття нової групи з більш ніж 170 цивільних осіб, евакуйованих з металургійного заводу "Азовсталь" та інших районів Маріуполя в рамках операції з безпечного проходу, що успішно координується Організацією Об'єднаних Націй та Міжнародним комітетом Червоного Хреста", – йдеться в заяві Генсекретаря ООН на сайті Організації.

Він уточнив, що ця група евакуйованих благополучно прибула до Запоріжжя 8 травня.

"Мої думки з ними та всіма людьми в Україні, які страждають під час цієї війни", – наголосив Гутерреш.

Він подякував усім учасникам цієї операції, зокрема, керівникам у Києві та Москві за "забезпечення необхідних гуманітарних пауз". "Я вітаю рішучість і мужність співробітників ООН та МКЧХ на місцях", – наголосив Генсекретар ООН.

"Ця остання операція з безпечного проходу довела до більш ніж 600 мирних жителів, які були евакуйовані з металургійного заводу "Азовсталь" та інших районів Маріуполя", – йдеться в заяві.

"Я закликаю сторони у конфлікті не шкодувати зусиль для гарантування безпечного проходу всім охочим піти в будь-якому напрямку на їх вибір і для того, щоб допомога доходила до тих, хто її потребує", – резюмував Гутерреш.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

В "Укроборонпромі" працює майже 1 тис. ветеранів - Сметанін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА