18:54 10.05.2022

Усі російські активи на території України переходять у власність держави - Шмигаль

1 хв читати
Усі російські активи на території України переходять у власність держави - Шмигаль

Кабінет Міністрів передає всі російські активи на території України державному підприємству "Національний фонд інвестицій", повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"З усіма нашими партнерами ми також говоримо про великий план відновлення України. Вже розпочала роботу Національна рада з відновлення та її робочі групи. Ми припускаємо, що одним із основних джерел наповнення Фонду стануть конфісковані російські активи та кошти", - сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.

З його слів, і президент, і уряд неодноразово говорили, що Росія має заплатити за те, що вона зруйнувала в Україні.

"Сьогодні у нас на порядку денному документ, який визначає, що російські активи на території України переходять державі, а саме державному підприємству "Національний фонд інвестицій". Ми заберемо все, чим володіє Росія у нашій країні, і спрямуємо ці кошти на посилення нашої армії, підтримку людей та відновлення нашої країни", - заявив прем'єр.

Як повідомив пізніше у телеграм-каналі представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, відповідне рішення передбачає, що на виконання вимог закону "Про основні засади примусового вилучення в Україні об'єктів права власності Російської Федерації та її резидентів" державному підприємству "Національний фонд інвестицій України" передаються у господарське відання примусово вилучені відповідно до зазначеного закону об’єкти права власності РФ та її резидентів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА