Інтерфакс-Україна
07:55 11.05.2022

У результаті ворожих обстрілів на Харківщині сталося шість пожеж у приватному секторі

1 хв читати
У результаті ворожих обстрілів на Харківщині сталося шість пожеж у приватному секторі

За минулу добу травня рятувальники Харківського гарнізону ДСНС здійснили 23 оперативні виїзди, 16 з яких на ліквідацію пожеж, зокрема 6 пожеж, спричинених обстрілами.

"Підрозділи ДСНС протягом доби здійснили 6 виїздів на гасіння пожеж, викликаних воєнними діями: 3 в Ізюмському, 2 у Куп'янському, 1 у Золочівському районах області. Всі влучення були по приватному сектору, горіли будинки та господарські забудови. Пожежі успішно ліквідовані силами ДСНС", - повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Харківській області.

Рятувальники проводили також аварійно-рятувальні роботи та розбирали завали у Шевченківському, Московському та Новобаварському районах Харкова. До цих робіт було залучено 30 фахівців особового складу ДСНС та 5 одиниць техніки. Подібні роботи вже повністю завершено на 79 об'єктах.

Піротехнічні підрозділи ДСНС протягом 13 діб залучалися для знешкодження ворожих боєприпасів, ліквідували 34 одиниці ворожих боєприпасів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА