Інтерфакс-Україна
12:36 11.05.2022

Україна закупила 5 тис. протигазів коштами криптофонду Aid For Ukraine

1 хв читати
Україна закупила 5 тис. протигазів коштами криптофонду Aid For Ukraine

Україна закупила 5 тис. протигазів за кошти, отримані з платформи збору допомоги в криптовалюті Aid For Ukraine, повідомив віцепрем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Закупили 5 тисяч протигазів із фільтрами для захисту від хімічного, біологічного та радіоактивного впливу. 2500 одиниць ми вже передали нашим прикордонникам. Решту засобів захисту доставимо на передову для ЗСУ. Захисне обладнання виготовлено в Ізраїлі та придбано за кошти криптофонду Aid For Ukraine", - написав Федоров у телеграм-каналі в середу.

ОСТАННЄ

Орбан спробує переконати Трампа виключити Угорщину з-під санкцій, пов'язаних з РФ

Керівник САП обговорив з послом Швеції захист прозорого використання міжнародної допомоги

У Сухопутних військах очікують позбутися черг біля ТЦК з 1 листопада у зв’язку зі змінами в оформленні відстрочок

Атаки РФ призвели до нових знеструмлень, анонсовані на всю добу обмеження е/е зберігаються – "Укренерго"

На Львівщині розслідують ДТП, у якій загинуло четверо військових

СБУ та Нацполіція затримали агентку ФСБ, яка коригувала ворожі атаки по енергооб'єктах Вінниччини

Кабмін затвердив вимоги щодо боротьби з лудоманією

КМІС: 63% респондентів вважають, що українці долають суперечності та йдуть шляхом до згуртованої нації, частка оптимістів щодо майбутнього зросла до 56%

У Донецькій області загинули 8 цивільних, 19 зазнали поранень через обстріли окупантів минулої доби

Петиція про перейменування однієї з вулиць Києва на честь Парубія не набрала необхідні для розгляду голоси

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА