Інтерфакс-Україна
12:14 12.05.2022

Заарештовано з альтернативою застави фігуранта "газової справи" - директора "Київгазенерго"

1 хв читати
Заарештовано з альтернативою застави фігуранта "газової справи" - директора "Київгазенерго"

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) обрав запобіжний захід у вигляді арешту з альтернативою застави у 744 тис. грн фігуранту "газової справи" – директору ТОВ "ТД "Київгазенерго", який перебував у розшуку і переховувався в Росії, повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

"8 травня 2022 року за процесуального керівництва прокурорів САП детективами НАБУ у взаємодії із працівниками Держприкордонслужби і Національної поліції України затримано директора ТОВ "ТД "Київгазенерго", який тривалий час переховувався від слідства на території Росії та вживав заходів конспірації", - йдеться у повідомленні САП у телеграм -каналі у четвер.

За інформацією прокуратури, директора "Київгазенерго" було залучено до протиправної діяльності колишнього народного депутата України та його фінансового директора.

"Зокрема, він приймав участь у придбанні в підконтрольної злочинному угрупуванню нардепа товарної біржі природного газу за заниженою ціною та його подальшій реалізації вже за ринковими цінами. Збитки від такої "діяльності" очолюваного ним підприємства склали понад 11,5 млн грн", - ідеться в повідомленні.

У САП зазначають, що 11 травня слідчий суддя ВАКС застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 744 300 грн застави.

"На сьогодні дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 1 ст. 255, ч. 2 ст. 27 ч. 4 ст. 28 ч. 5 ст. 191 КК України", – інформують у САП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА