Інтерфакс-Україна
21:22 12.05.2022

У Зміїного виведено з ладу російське судно тилового забезпечення

1 хв читати
У Зміїного виведено з ладу російське судно тилового забезпечення

Українські моряки завдали пошкодження російському судну тилового забезпечення "Всеволод Бобров", що знаходився поблизу окупованого острова Зміїний, повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

"Завдяки діям наших військових моряків спалахнуло судно тилового забезпечення "Всеволод Бобров" – одне з найновіших у російському флоті. Кажуть, що плететься до Севастополя. Наразі інформація вимагає уточнення, але те, що йому надавали "змієбаїв" поблизу острова Зміїний" – це правда", - сказав Братчук у своєму відеозверненні в Телеграмі в четвер.

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела у розвідці повідомили, що РФ у ніч на четвер вв результаті пожежі втратила ще один корабель у Чорному морі, судно тилового забезпечення проєкту "23120". Таких у російському флоті лише два – "Всеволод Бобров" та "Ельбрус".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білоруські провокації в повітряному просторі Литви є частиною гібридних атак РФ проти Європи - Сибіга

Двоє цивільних поранено внаслідок атаки у Запорізькій області – ОВА

Об'єкт критичної інфраструктури у Чернігові зазнав пошкодження внаслідок російської атаки - МВА

Сили оборони відбили з початку доби 157 ворожих атак - Генштаб

За працевлаштування ветерана від року, роботодавець отримуватиме 1,5 мінімальної зарплати протягом 6-ти місяців

Порошенко передасть військовим пилорами, шини і зарядні станції

Кабмін затвердив створення реєстру кваліфікацій

Служба зайнятості пропонуватиме вакансії і перекваліфікацію безробітним ще до отримання такого статусу - Свириденко

Зеленський обговорив з Сирським і Гнатовим планування далекобійних операцій

Кабмін запускає цифрову екосистему ринку праці "Обрій" - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА