13:55 16.05.2022

Корнієнко запросив естонського колегу відвідати Україну

2 хв читати
Корнієнко запросив естонського колегу відвідати Україну

 Перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко запросив свого естонського колегу Ханно Певкура відвідати Україну з робочим візитом.

"(…) Корнієнко у рамках робочого візиту зустрівся з першим віцепрезидентом парламенту Естонії Ханно Певкуром та запросив його з робочим візитом відвідати Україну", - повідомляє Верховна Рада у телеграмі у понеділок.

Корнієнко та Певкур обговорили питання допомоги Україні у розмінуванні територій, наданні тимчасових будинків для проживання українців, процесі ідентифікації тіл загиблих.

Як зазначається у повідомленні, особливу увагу сторони приділили проблемі розмінування Чорного моря.

"Під час свого візиту зі мною поїдуть необхідні Україні експерти. Ви, зі свого боку, запросите своїх професіоналів для спільної успішної роботи", - сказав Певкур.

Як повідомляє сайт Верховної Ради, Корнієнко також зустрівся зі спікером естонського парламенту Юрі Ратасом, з яким обговорив упровадження санкцій на російські енергоносії, економічну та гуманітарну допомогу, а також міжпарламентську взаємодію.

"Кожен літр палива, за який платять Російській Федерації, це ще два снаряди, які летять по українських містах", - зазначив Корнієнко і подякував Естонії за впроваджені проти Російської Федерації санкції та економічну підтримку України.

"Ми розуміємо, що це не просто для Естонії та вашої економіки, тому вдячні за сміливість у цьому напрямі", - сказав перший віцеспікер.

Корнієнко також акцентував увагу на необхідній допомозі Україні від Естонії щодо впливу на ухвалення рішень про членство Росії у міжнародних організаціях.

"Це досить серйозна проблема, що Росія продовжує бути членом Генасамблеї ООН, членом Ради безпеки ООН, членом великої кількості організацій - від спортивних до профільних економічних. На нашу думку, так не має бути", - наголосив Корнієнко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА