Інтерфакс-Україна
19:33 16.05.2022

Швидке отримання Україною зброї знизить ціни у всьому світі - Подоляк

1 хв читати
Швидке отримання Україною зброї знизить ціни у всьому світі - Подоляк

Швидке отримання Україною зброї від європейських та американських партнерів знизить спровоковане російським вторгненням в Україну глобальне зростання цін у всьому світі.

"Україна – годувальниця світу. Розв'язавши цю війну, Кремль спровокував глобальне зростання цін. Що швидше ми отримаємо зброю, то швидше звільнимо свої території. Що швидше звільнимо території, то нижчими стануть ціни на всіх континентах. Пряма залежність. Ухвалюйте рішення", – написав Подоляк у твіттері, звертаючись до партнерів України.

 

ОСТАННЄ

Заступник міністра освіти Трофименко: У нас давно є умови для трирічного бакалаврату, це європейська практика

Поліція Києва затримала чоловіка, який вчинив стрілянину в середмісті столиці

Темпи просування окупантів на тижні різко зросли, найбільше в районі Сіверська та Гуляйполя – DeepState

Четверо працівників "Укрзалізниці" постраждали через аварію вантажного поїзду в Житомирській області - ДСНС

Міносвіти планує розширити перелік національних іспитів як альтернативу НМТ при вступі в українські виші в 2026р. - Трофименко

Мінветеранів закликає ветеранів подати заявки на компенсацію автоцивілки в "Дії"

McDonald's відкрив другий ресторан у Житомирі

Два центри надання адмінпослуг, включаючи ветеранський, пошкоджені в Кривому Розі дроновою атакою, без жертв

Захист хвойних лісів напередодні різдвяно-новорічних свят посилено - "Ліси України"

Трофименко: "Зимовий вступ" на "нульовий курс" планується запустити із січня, держава компенсуватиме пільговим категоріям 3 тис. грн/місяць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА