Інтерфакс-Україна
15:34 17.05.2022

Ворог не припиняє масового обстрілу на всій лінії фронту в Донецькій області, в Бахмуті пошкоджено школу та інфраструктурні об'єкти

1 хв читати
Ворог не припиняє масового обстрілу на всій лінії фронту в Донецькій області, в Бахмуті пошкоджено школу та інфраструктурні об'єкти

Ворог не припиняє масового обстрілу на всій лінії фронту від Вугледара до Бахмута, триває інтенсивний вогонь на Торецькому напрямку, однак у громаді здійснюється евакуація населення, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Росіяни не зупиняють масових обстрілів на всій лінії фронту від Вугледара до Бахмута. Авдіївка сьогодні зранку зазнала авіаракетного удару: пошкоджено три житлові будинки, інформації щодо постраждалих немає. У Мар’їнській громаді внаслідок обстрілів знеструмлено Красногорівку – тривають відновлювальні роботи. В Очеретинській громаді постійно тривають обстріли, тому поки що не вдалося повністю відновити високовольтну лінію, пошкоджену раніше", - написав Кириленко у фейсбуці.

У Бахмуті внаслідок ранкових обстрілів пошкоджено школу №4 та кілька інфраструктурних об'єктів.

Крім того, не припиняється інтенсивний вогонь на Торецькому напрямку, однак у громаді триває евакуація населення й ремонт електро- та газопостачання.

"Під удар сьогодні знову потрапив Вугледар – інформації про постраждалих та пошкодження наразі немає. У Миколаївській громаді російські снаряди перебили лінію електропередач – частина Райгородка залишилася без електрики. Фахівці вже розпочали ремонт", - повідомив голова ОВА.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1070 військовослужбовців

15 жовтня: Яке сьогодні свято, пам’ятні події та цікаві факти

Умєров зустрівся у США з представниками найбільших американських оборонних компаній

Оборонні відомства держав НАТО домовляються про спрощення збивання російських літаків – ЗМІ

Перша черга проєктів Американсько-українського інвестфонду вже формується - Свириденко

Велика Британія скликала "Рамштайн", щоб посилити реагування на агресію Путіна в Україні та вторгнення в Європу

ДТЕК обіцяє повернути світло всьому Києву в найближчі години

Бессент: ми прагнемо співпрацювати з партнерами по G7, щоб посилити тиск на Росію

ЄБРР готує додаткові EUR500 млн для термінових закупівель газу "Нафтогазом" – Kyiv Post

Трамп заявив, що предметом обговорення під час зустрічі з Зеленським в п'ятницю буде надання ракет Tomahawk

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА