18:07 17.05.2022

У Запорізькій області в заручниках у російських окупантів перебувають 117 українців - ОВА

1 хв читати

Російські окупанти продовжують викрадати мешканців тимчасово зайнятих районів Запорізької області, станом на 17 травня у заручниках в окупантів перебувають 117 мешканців регіону, повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

"На території Запорізької області окупанти продовжують викрадати громадян України. Станом на вечір 17.05.2022 у заручниках окупантів перебували 280 осіб. Із них 163 звільнені і 117 продовжують перебувати у заручниках", - йдеться у повідомленні, оприлюдненому у телеграмі.

ОВА також нагадує, що для того, щоб українці мали можливість потрапити до списків на обмін, їхнім рідним та близьким потрібно повідомити їхні дані на гарячу лінію обласної адміністрації за телефоном 0 800 503 508 або надати дані про викрадену особу, заповнивши google-форму https://forms.gle/1WGoDx2hzSEV6b2JA.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Естонія отримає шість реактивних систем залпового вогню HIMARS

Глави МЗС України та Норвегії домовилися про розширення двосторонньої співпраці у сфері оборонної промисловості

Шольц: Союзники найближчим часом обговорять гарантії безпеки для України

Зеленський - прем'єр-міністру Катару: Україна розраховує на розширення посередництва Катару в поверненні українських дітей

Менше ніж 10% українців вважають співвітчизників такими, що не належать до української нації за якимось із критеріїв

Начальник одного з управлінь ЗСУ підозрюється в закупівлі офсетного паперу за завищеними цінами

Зеленський обговорив із президентом Азербайджану розвиток двосторонніх відносин

Молдова відмовилася від участі в "Євробаченні-2025"

Тільки українською в побуті розмовляють 64% українців, 18% двомовні - соцопитування

УЧХ працює на місці ліквідації наслідків атаки безпілотників РФ по Миколаєву

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА