07:21 18.05.2022

Депутати Запорізької міськради виділили 32 млн грн на фінансування добробатів та Нацгвардії

1 хв читати
Депутати Запорізької міськради виділили 32 млн грн на фінансування добробатів та Нацгвардії

Депутати Запорізької міськради виділили 32 млн грн на фінансування добровольчих формувань територіальної оборони Запоріжжя та фінансової допомоги Нацгвардії за рахунок скорочення депутатських фондів, повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

За його словами, опублікованими на сайті мерії, під час позачергової сесії Запорізької міськради, що відбулася у вівторок, 17 травня, депутати ухвалили рішення про перерозподіл бюджетних коштів із депутатських фондів на потреби міських добровольчих батальйонів.

"За рахунок скорочення фонду кожного депутата на 500 тис. грн., з місцевого бюджету буде виділено 32 млн грн. 31 млн 600 тис. грн буде направлено на фінансування добровольчих формувань, які беруть участь у територіальній обороні Запоріжжя. А на 400 тис. грн буде збільшено шефську допомогу Національній гвардії", - повідомив Куртєв.

Також він наголосив, що в умовах війни Запоріжжя не має додаткових бюджетних надходжень на допомогу добробатам, тому депутати знайшли статтю бюджету як коштів із депутатських фондів для оперативного фінансування міських добровольчих формувань.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА