Інтерфакс-Україна
08:04 18.05.2022

Харківська ТЕЦ-5 відновила виробництво електричної енергії

2 хв читати
Харківська ТЕЦ-5 відновила виробництво електричної енергії

ПрАТ "Харківська ТЕЦ-5" у вівторок, 17 травня, відновило виробництво електричної енергії для Об'єднаної енергосистеми України, повідомляється у пресрелізі компанії у вівторок.

"17 травня підприємство відновило генерацію, зміцнивши цим стійкість дефіцитного вузла Північної електроенергетичної системи країни", - заявив голова правління ПрАТ "Харківська ТЕЦ-5" Олександр Мінкович, слова якого наведено в документі.

"Це була копітка і тривала робота з покращення нормативно-правових основ функціонування на енергетичному ринку підприємств, які для генерації використовують природний газ. Окремі слова щирої подяки особисто міністру енергетики Герману Галущенку, якому спільно з його відомством, разом із Укренерго та НКРЕКП вдалося в цей складний для країни час фактично перезапустити механізм генерації для вітчизняних виробників", - наголосив Мінкович.

За його словами, Харківська ТЕЦ-5 отримала можливість ввімкнути маневрові потужності блоку N1 та відновити надання послуги із забезпечення регулювання частоти та активної потужності в Об'єднаній енергосистемі України.

"Важливо, щоб до обопільної, партнерської роботи, покликаної забезпечувати стабільність нашої надзвичайно кризової та дефіцитної ділянки Північної енергосистеми, приєднався і "Нафтогаз Трейдинг". Тому що, наприклад, згідно з чинним договором, ми досі не маємо визначених лімітів фіксованого обсягу газу на червень. І говорити про планування та зрозумілу перспективу нашому підприємству на сьогодні вкрай складно", - зазначив голова правління "Харківської ТЕЦ-5".

Як повідомлялося, 3 травня ПрАТ "Харківська ТЕЦ-5" призупинило виробництво електричної й теплової енергії через високу ціну на газ.

ОСТАННЄ

"Укренерго" боргує "Укргідроенерго" на балансуючому ринку вже 10 млрд грн - Сухецький

Через війну загинули 243 митців і 119 медійників - Мінкультури

Італія активна в пошуку ідей і кроків для наближення миру – Зеленський після зустрічі з Мелоні

В межах операції "Чисте місто" оголошено підозри ексзаступнику голови КМДА і його спільнику - НАБУ

Кількість жертв серед цивільних осіб в Україні зростає на тлі посилення бойових дій – доповідь ООН

Нинішній тимчасовий глава "Укргідроенерго" Сухецький готується взяти участь у конкурсі на гендиректора

Зеленський за результатами роботи в Лондоні: найближчим часом будемо готові направити доопрацьовані документи в США

Євросоюз наполягає на прискоренні створення Спеціального трибуналу для розгляду російських злочинів

Голови МВС країн ЄС домовились про спільну політику щодо біженців – Мерц

Верховний суд підтвердив законність стягнення активів у користуванні начальника одного з управлінь ДМС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА