Інтерфакс-Україна
09:49 18.05.2022

Франція та Іспанія готуються до аномальної спеки цього тижня

1 хв читати
Франція та Іспанія готуються до аномальної спеки цього тижня

У Франції та Іспанії цього тижня може встановитися аномальна для цього часу спека, повідомляють французькі та іспанські ЗМІ.

Згідно з прогнозами французької метеорологічної служби, температура повітря в деяких районах країни може сягати 35 градусів за Цельсієм. Водночас температура вище 30 градусів за Цельсієм очікується в більшості регіонів Франції.

У національній метеорологічній службі "Метео-Франс" повідомили, що така спека є "винятковою за часом настання, тривалістю та географічним охопленням".

У службі додали, що "деякі міста, наприклад Ліон, можуть зіткнутися зі спекою вище 30 градусів, яка триватиме щонайменше п'ять днів, що є рідкісним явищем для травня".

На півдні Іспанії, зокрема в Андалусії, температура на кінець цього тижня може сягнути 43 градусів за Цельсієм.

Іспанські метеорологічні служби зазначають, що середньодобова температура повітря нині вже на 10 градусів вища за норму для цієї пори року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фінляндія почала приховувати експорт озброєнь — ЗМІ

Адміністрація Трампа скоротила звіти про права людини – ЗМІ

США оновили офіційну позицію щодо походження COVID-19, Білий дім схиляється до версії про лабораторний витік

США зменшать військову присутність у Сирії в межах перегрупування сил

Трамп і Стармер обговорили торгівлю, війну в Україні та безпеку на Близькому Сході

Консервативна партія Канади передасть Україні заморожені російські активи на суму $22 млрд

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА