Інтерфакс-Україна
12:53 18.05.2022

У військах РФ зростає невдоволення участю в бойових діях – ГУР

1 хв читати
У військах РФ зростає невдоволення участю в бойових діях – ГУР

У підрозділах окупаційних військ Російської Федерації зростає невдоволення участю в бойових діях, повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"Російські окупанти дедалі частіше відмовляються від виконання наказів командування проводити активні наступальні дії на території України. За даними воєнної розвідки України, попри прихований саботаж, кілька підрозділів 70 гвардійського мотострілецького полку вже відкрито відмовилися брати участь у війні та висунули вимогу повернути їх у місця постійної дислокації. Командири частин всіляко намагаються приховати факти непокори. Найбільш активних військовослужбовців, які вимагають повернення на територію Росії, сподіваючись на їхню швидку загибель, відправили на найбільш небезпечну ділянку фронту", - поінформувало ГУР у телеграмі в середу.

За даними ГУР, місцем постійної дислокації 70 гвардійського мотострілецького полку 42 мотострілецької дивізії 58 загальновійськової армії південного військового округу є м. Шалі (Чеченська республіка, РФ).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА