Інтерфакс-Україна
10:57 19.05.2022

З 24 лютого в Україні ліквідовано 88 ДРГ, затримано 800 диверсантів – МВС

1 хв читати
З 24 лютого в Україні ліквідовано 88 ДРГ, затримано 800 диверсантів – МВС

В Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ викрито 88 диверсійно-розвідувальних груп, повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

"Всього за період війни на території держави викрито 88 диверсійно-розвідувальних груп. Затримано близько 800 осіб, причетних до диверсійної діяльності. Майже всіх ми передали до СБУ", – зазначив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін.

Він повідомив, що за останні два тижні правоохоронці викрили одну диверсійно-розвідувальну групу та затримали 43 особи, причетних до диверсійної діяльності. Лише у Києві за перші два тижні затримано 18 осіб, причетних до ДРГ, 16 з яких передано до СБУ.

Єнін закликав громадян залишатися пильними і "не тішити себе ілюзією спокою у тих місцях, де здається спокійно".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Київ планує збільшити потужності розподіленої генерації на понад 100 МВт

Сибіга у Давосі: Є підтвердження надання додаткової допомоги нашим енергетикам

У Давосі ЄС і США обговорили Україну, безпеку та торгівлю

Свириденко доручила перевірити соцзаклади на наявність електроенергії, пального для генераторів і харчування

Сибіга та генсек Ради Європи обговорили механізми відповідальності РФ у Давосі

Зеленський попередив про можливі нові масовані удари РФ

Уряд має прийняти цього тижня рішення щодо додаткових щомісячних виплат енергетикам - Зеленський

DeepState фіксує продовження просування ворога в Покровську

Опорні "Пункти незламності" зможуть працювати понад 48 год. безперервно, матимуть запас води і електроенергії - Свириденко

Зеленський погодив призначення П.Єлізарова заступником командувача ПС ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА