17:05 19.05.2022

ВР пропонують визнати Путіна воєнним злочинцем

1 хв читати
ВР пропонують визнати Путіна воєнним злочинцем

Народна депутатка від "Слуги народу" Єлізавета Богуцька пропонує Верховній Раді схвалити заяву про визнання президента Російської Федерації воєнним злочинцем.

Відповідний проєкт постанови №7393 зареєстровано у парламенті 19 травня.

Метою документа є публічне затвердження злочинів президента РФ проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку і звернення до міжнародних інституцій з метою розслідування зазначених протиправних діянь та притягнення Путіна до відповідальності.

Проєкт постанови пропонує визнати Путіна воєнним злочинцем, звернутися до Генеральної прокуратури, Міністерства закордонних справ України та Міністерства юстиції України щодо невідкладного вжиття заходів для належного документування фактів вчинення злочинів на території України за сприяння президента РФ та ініціювати притягнення його до відповідальності.

Крім того, автор законодавчої ініціативи вважає за необхідне звернутися до Організації Об'єднаних Націй, Європейського парламенту, парламентських асамблей Ради Європи, ОБСЄ, НАТО, урядів та парламентів іноземних держав, Міжнародного кримінального суду та Міжнародного суду ООН з приводу визнання президента Росії воєнним злочинцем та сприяння притягненню його до відповідальності.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА