Інтерфакс-Україна
21:42 19.05.2022

У результаті ворожих обстрілів на Харківщині один загиблий, п’ять поранених

1 хв читати
У результаті ворожих обстрілів на Харківщині один загиблий, п’ять поранених

У четвер, 19 травня, ЗС РФ знову обстрілювали Харків і населені пункти області, в результаті одна людина загинула, п'ятеро, серед яких 13-річна дитина, поранені, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

"Прошу бути максимально обачними, не ігноруйте повітряні тривоги", - звернувся Синєгубов у своєму телеграм-каналі до мешканців Харкова та області.

Він уточнив, що в результаті ворожого обстрілу с.Циркуни загинув 64-річний чоловік. Унаслідок обстрілу Північної Салтівки у Харкові поранено одну людину, Великих Хуторів – жінка та 13-річна дитина. Крім того, у Чугуївському районі було поранено 17-річного хлопця, а в Балаклійській громаді жінка отримала вибухові травми.

Синєгубов зазначив, що небезпеку для мирних жителів становлять не лише ворожі обстріли. Під час відступу супротивник мінував будівлі та вулиці у населених пунктах. Синєгубов попросив харків'ян утриматися від відвідування Саржиного Яру, Лісопарку та парків, які неодноразово зазнавали ворожих обстрілів.

"На жаль, ворог там залишив дуже багато "вибухових" сюрпризів. На місцях працюють піротехніки та зачищають територію", - пояснив Синєгубов.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

План США та Європи передбачає посилення ЗСУ та розгортання європейських сил в Україні – ЗМІ

Росіяни вдарили по об'єкту теплогенерації у Херсоні – ОВА

Ветеранський фонд запустить тематичний грантовий курс у сферах виробництва та організації харчування в 2026р

ЄС знаходиться під безпрецедентним тиском з боку США перед зустріччю щодо фінансування України – ЗМІ

Фільм "2000 метрів до Андріївки" режисера Чернова увійшов до шортлиста премії "Оскар"

Міноборони подало в уряд документи для запуску Defence City з 5 січня

Тростянець за підтримки Greenpeace відбудував зруйновану РФ п’ятиповерхівку та перевів її на відновлювальні джерела енергії

ППО знешкодило 37 із 69 безпілотників, зафіксоване влучання 29 ударних БпЛА на 12 локаціях – Повітряні сили

Чоловіка було поранено у Херсоні через російський обстріл – МВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 278 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА