Інтерфакс-Україна
15:14 20.05.2022

Обстановка в районі проведення бойових дій напружена, має ознаки до подальшого загострення - Міноборони

1 хв читати
Обстановка в районі проведення бойових дій напружена, має ознаки до подальшого загострення - Міноборони

Обстановка в районі проведення бойових дій наразі залишається напруженою та має ознаки до подальшого загострення, повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

"Обстановка в районі проведення бойових дій наразі залишається напруженою і має ознаки до подальшого загострення. Російські окупаційні війська ведуть інтенсивний вогневий вплив вздовж усієї лінії зіткнення та намагаються бити артилерією вглиб оборони українських військ", - сказав Мотузяник на брифінгу в медіацентрі в Києві у п'ятницю.

За його словами, це відбувається, зокрема, в донецькому операційному районі та на слов'янському напрямку. Мотузяник розповів, що також противник зосереджує зусилля на утриманні зайнятих ним рубежів, здійснює розвідку, інженерне обладнання позицій, намагається поповнювати запаси озброєння, військової техніки, боєприпасів і паливно-мастильних матеріалів, а також намагається покращити своє тактичне становище на окремих напрямках.

Спікер Міноборони повідомив, що агресор визначає нові рубежі для запуску ракет територією України.

"Як стало відомо нашій розвідці, російські екіпажі далеких бомбардувальників Ту-22М3 відпрацьовували умовні пуски ракет із повітряного простору північної частини тимчасово окупованої території АР Крим", - повідомив він.

Мотузяник зазначив, що, за даними української розвідки, станом на п'ятницю в готовності до застосування в акваторії Чорного моря перебувають два кораблі з сумарним залпом до 16 крилатих ракет морського базування типу "Калібр".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР викрило правоохоронця на перевезенні дезертирів та ухилянтів до кордону з Молдовою

Залишки ракети з бойовою частиною знайшли на соняшниковому полі на Київщині - ДСНС

Нова Зеландія також ввела санкції проти причетного до кібератак на Україну підрозділу РФ - Зеленський

РФ продовжує дезінформаційну кампанію зі звинувачення Україну в атаці на Польщу – ЦПД

Підозрюваного у вбивстві Чарлі Кірка затримали, повідомив Трамп

В Києві було зареєстровано 8 неіснуючих ліцеїв для фіктивного працевлаштування військовозобов’язаних - СБУ

МЗС Німеччини викликає російського посла для пояснень – ЗМІ

Україна очікує, що партнери продовжать тиск на інфраструктуру тіньового флоту РФ - Зеленський

Суд продовжив детективу НАБУ запобіжний захід – тримання під вартою до 21 жовтня

Слідство у справі нардепа Шевченка щодо шахрайства завершено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА