Інтерфакс-Україна
19:44 20.05.2022

Правоохоронці повідомили про підозру командиру роти 64 окремої мотострілецької бригади, причетному до вбивств цивільних у Київській області

1 хв читати
Правоохоронці повідомили про підозру командиру роти 64 окремої мотострілецької бригади, причетному до вбивств цивільних у Київській області

Прокурори Києво-Святошинської окружної прокуратури Київської області заочно повідомили про підозру старшому лейтенанту - командиру роти 64 окремої мотострілецької бригади Сухопутних військ ЗС РФ у складі 35 загальновійськової армії у жорстокому поводженні з цивільним населенням та інших порушеннях законів і звичаїв війни.

"Згідно з матеріалами слідства, підозрюваний брав участь у збройній агресії на території села Липівка Бучанського району Київської області. Під час окупації частини Київської області командир роти віддавав накази підлеглим російським солдатам, які передбачали порушення законів та звичаїв війни. На виконання його злочинних наказів, військовослужбовці РФ з автоматичної вогнепальної зброї поранили беззбройного цивільного чоловіка похилого віку, який не становив ніякої загрози та перебував на подвір’ї власного домоволодіння. Згодом окупанти з танку розстріляли будинок, знаючи що в ньому знаходився поранений ними громадянин. Потерпілий згорів разом із будівлею", - повідомляє Київська обласна прокуратура в телеграм-каналі.

Зазначається, що через військову агресію РФ проти України в селі Липівка повністю зруйновано 18 житлових будинків мирних жителів.

"Підозрюваного буде оголошено у розшук з метою його затримання та притягнення до кримінальної відповідальності", - зазначається в повідомленні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Підтримка американцями міграційної політики Трампа рекордно впала – ЗМІ

Орбан у відповідь на промову Зеленського в Давосі розпорядився викликати в угорський МЗС посла України

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

МЗС України порадило італійському віцепрем'єру апелювати до Путіна щодо завершення війни

Вечірній ворожий удар по Харкову був комбінованим, він спричинив пошкодження об'єкта енергетичної інфраструктури - Синєгубов

Федоров про результати Армія дронів. Бонус: понад 240 тисяч окупантів було ліквідовано у 2025р.

Генерацію пошкоджених ТЕЦ у Києві замінять розподіленими джерелами - Шмигаль

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

Генсек ООН заявив про виключний статус Ради Безпеки ООН в питаннях миру й безпеки

ДСНС попереджає про ожеледь та сніголавинну небезпеку у вівторок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА