20:05 20.05.2022

Будівництво житлового комплексу для 5,5 тис. переселенців планується у Тернопільській області

1 хв читати
Будівництво житлового комплексу для 5,5 тис. переселенців планується у Тернопільській області

Соціальний житловий комплекс планують збудувати у Збаражі (Тернопільська обл.) для 5,5 тис. внутрішньо переміщених осіб, повідомила засновниця організації Made in Ukraine Юлія Савостіна.

"Made in Ukraine разом із тернопільськими підприємцями та Міжнародним фондом "Українська сім’я" за сприяння голови Збаража почали працювати над будівництвом соціального житла для внутрішньо переміщених осіб", - написала вона у фейсбуці.

За словами Савостіної, комплекс буде реалізований за проектом RE:Ukraine архітектурним бюро balbek bureau. На сьогодні проведено роботу з кадастрової зйомки ділянки площею 40 га, погоджено наземні та підземні комунікації, проведено геологічні вишукування, погоджено архітектурно-проєктні роботи.

"Переходимо до прокладання комунікацій, пошуку фінансових партнерів, партнерів із озеленення та оформлення території. Зроблю все, щоб там з'явилися крафтові майстерні та підприємницький центр", – зазначила вона.

Made in Ukraine – організація, що опікується організацією фестивалів товарів українського виробництва, популяризацією підприємництва.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА