Інтерфакс-Україна
21:33 20.05.2022

У ВООЗ вважають, що захворюваність на віспу мавп може зрости влітку

1 хв читати
У ВООЗ вважають, що захворюваність на віспу мавп може зрости влітку

Захворюваність на віспу мавп може зрости в літній період через проведення масових заходів, вважає директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ганс Клюге.

"Ми наближаємося до літнього періоду в Європі, який супроводжується масовими зборами, фестивалями та вечірками. Я стурбований тим, що поширення вірусу може прискоритися", - наводять європейські ЗМІ слова Клюге.

Він повідомив, що як мінімум вісім країн європейського регіону повідомили про виявлені випадки віспи мавпи за останні кілька днів. За межами Європи вірус зафіксовано в Австралії, Канаді та США.

Цього тижня в Європі виявили понад 100 випадків захворювання на віспу мавп. У ФРН влада заявила, що нинішній спалах вже може вважатися найбільшим з тих, що мали коли-небудь місце в європейському регіоні.

Віспа мавп - рідкісне інфекційне захворювання, найбільш поширене у віддалених районах Центральної та Західної Африки. Його симптоми - нудота, температура, висипання, свербіж, а також біль у м'язах. Випадки захворювання за межами регіону часто пов'язані з поїздками до несприятливих з погляду епідеміології зони.

Вірус поширюється через контакт, але його вірулентність невисока.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Запоріжжя у січні через обстріли зазнало три регіональні блекаути та 90 пошкоджень електромереж

До Києва надійшла перша партія генераторів від мерії та громади Варшави – Кличко

Освітній омбудсмен пропонує розділити вступників з ТОТ та вступників з територій активних бойових дій в окремі квоти

Кабмін скасував ліцензування експорту та імпорту літій-іонних акумуляторів

Шість супермаркетів "АТБ" на Троєщині тимчасово працюватимуть цілодобово

Впровадження енергоавтономних систем в житлові проєкти збільшує вартість квадратного метра на 10-15% – думка

НЗФ може зiткнутися з труднощами при виконаннi фiнансових зобов'язань через війну - керівництво

Київ вітає санкції ЄС проти російських пропагандистів та виступає за розширення списку таких осіб

Глава МВС: з початку цього року підрозділи Нацгвардії знищили та уразили 30 ворожих танків та 11 систем РЕБ

Енергокомітет Ради планує запросити на найближче засідання всю керівну команду Міненерго та провести спецзустріч з Кличком

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА