Інтерфакс-Україна
08:28 21.05.2022

У результаті дій російських окупантів у Луганській області протягом минулої доби загинуло шестеро людей

2 хв читати
У результаті дій російських окупантів у Луганській області протягом минулої доби загинуло шестеро людей

Шестеро людей загинули на Луганщині в результаті дій російських окупантів, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Ще зранку 20 травня росіяни обстріляли школу, у підвалі якої із початку війни ховалися жителі нових районів Сєвєродонецька. Як наслідок, дві людини загинули на місці, ще трьох госпіталізовано. Двоє загиблих та поранена – члени однієї родини. Ввечері поблизу свого будинку в Сєвєродонецьку загинули чоловік і жінка. Двох жінок вбито російськими обстріли в Лисичанську та Привіллі", - написав Гайдай у телеграмі в суботу.

Він уточнив, що напередодні також було поранено в ногу волонтера сєвєродонецького гуманітарного штабу.

"За день – близько 50 зруйнованих будинків. Важко порахувати, скільки житла щодня нищать в селах Гірської та Попаснянської громад, які регулярно страждають від авіації. Однак тільки в Лисичанську за добу пошкоджено 23 будинки, у сусідньому Привіллі – 16. П’ять – у Сєвєродонецьку" , – наголосив Гайдай.

Глава ОВА розповів, що росіяни також відкривали вогонь по підприємству "Азот", внаслідок чого там сталося займання градирні, проте пожежа була ліквідована і полум'я не поширилося на виробничі цехи, розташовані поблизу.

При цьому, за словами Гайдая, "не менш гаряче було в Лисичанську, де виникло загоряння бункера з вугіллям на шахті".

"Наразі бої точаться на околицях Сєвєродонецька. Загалом на фронті відбито одинадцять атак ворога, знищено вісім танків, три артилерійських системи, десять одиниць бойової броньованої техніки, три спеціальні броньовані автомобілі та шість одиниць автомобільної техніки противника. Підрозділи ППО збили безпілотний літальний апарат типу "Орлан-10" і оперативно-тактичний безпілотний авіаційний комплекс "ZALA", - підсумував Гайдай.

 

 

 

ОСТАННЄ

Семирічний хлопчик, постраждалий внаслідок атаки російського дрона у Запоріжжі, помер у лікарні – ОВА

Кількість постраждалих у Києві через нічну ракетно-дронову атаку ворога зросла до дев'яти осіб – Кличко

Енергетики розпочнуть відновлювальні роботи, щойно будуть безпечні умови - Міненерго

Кількість постраждалих від ворожої ракетно-дронової атаки у Києві зросла до восьми людей - Кличко

Кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих дронів на Запоріжжя зросла до трьох - ОВА

П'ятеро цивільних постраждали внаслідок нічної ракетно-дронової атаки росіян на Київ - Кличко

Жінка й дитина, постраждалі внаслідок атаки російських БпЛА на Запоріжжя, у важкому стані - ОВА

Житловий будинок зазнав ушкоджень внаслідок атаки ворожих дронів у Києві – КМВА

Житловий будинок зазнав ушкоджень внаслідок атаки ворожих дронів у Києві – КМВА

Двоє цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА на Запоріжжя - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА