Інтерфакс-Україна
16:10 21.05.2022

РФ обстрілює Сумську область - глава ОВА

1 хв читати
РФ обстрілює Сумську область - глава ОВА

Російські військові в суботу обстрілюють Сумську область, повідомив голова обласної Військової адміністрації Дмитро Живицький.

"Ситуація з обстрілами на 15:30. Близько 9 ранку Росія зі своєї території вела артобстріл територій Білопільського товариства. Також більше години ворог веде вогонь зі своєї території з ракетних систем залпового вогню по території Сумського району", - написав він у телеграм-каналі.

"Всі подробиці згодом", - зазначив Живицький.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц обговорив з Трампом план мирного урегулювання для України та домовився про наступні кроки

Історик Снайдер пояснює, чому російський план, який просувають США для України, не спрацює

Антикорупційні розслідування не повинні підірвати міжнародну підтримку України перед агресією РФ – розмова Сибіги з Каллас

Міністр оборони поінформував послів G7 про потреби України напередодні зими

Генсек НАТО Рютте: Ми всі працюємо над тим, щоб покласти край кровопролиттям та руйнуванням

Зеленський обговорив з міністром оборони Литви перспективи спільного оборонного виробництва

Рух приміських рейсів на Дніпропетровщині змінено через підвищену небезпеку – регіональна філія "Придніпровська залізниця"

Фон дер Ляєн та Кошту: Працюємо разом з Україною над справедливим миром – нічого про Україну без України

Трамп не має наміру знімати з РФ санкції, але наполягає на прийнятті Україною плану припинення війни до четверга

Зеленський обговорив з Коштою та фон дер Ляєн пропозиції США щодо миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА