Інтерфакс-Україна
17:15 21.05.2022

Португалія направила в Україну літак з військовим обладнанням - Кошта

1 хв читати
Португалія направила в Україну літак з військовим обладнанням - Кошта

Португалія направила в Україну літак із військовим обладнанням, повідомив прем'єр-міністр Португалії Антоніу Кошта.

"Ми направили військову підтримку. Спочатку вона була нелетальною, далі – летальна зброя в рамках запитів, яка направлена Україні відповідно до наших можливостей, тому що ми не маємо всіх тих ресурсів, які потрібні зараз Україні. Ці наші роботи ще не закінчилися. Це буде продовжуватися і далі. Зараз через Польщу якраз прибуває літак з військовим обладнанням, яке буде направлено в Україну відповідно до конкретних запитів", - сказав Кошта на пресконференції за результатами переговорів з президентом України Володимиром Зеленським у Києві в суботу.

Прем'єр зазначив, що отримав від президента України запити на нову зброю і запевнив, що Португалія уточнить свої можливості.

"Також сьогодні президент Зеленський сформулював дуже конкретні запити щодо задоволення цих потреб. Ми будемо уточнювати наші можливості", - наголосив Кошта.

Він запевнив: все, що Португалія зможе надати Україні, буде надано.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд взяв під варту чоловіка, який розстріляв людей на Софіївській Борщагівці під Києвом, його оголошено підозру

ЄС вітає зусилля, спрямовані на досягнення миру в Україні

Макрон анонсував візит в Київ

Мерц оголосив свій візит до Києва, а також лідерів Франції, Польщі та Британії

Глава СБУ звільнив з посади працівника СБУ Лойфа після журналістського розслідування - ЗМІ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА