Інтерфакс-Україна
08:51 22.05.2022

Понад 662 дітини постраждали в Україні в результаті повномасштабної збройної агресії РФ

1 хв читати
Понад 662 дітини постраждали в Україні в результаті повномасштабної збройної агресії РФ

У результаті збройної агресії РФ в Україні загинуло 232 дитини, поранено - 430, повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

"Більше ніж 662 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. За останню добу офіційне число дітей-жертв не змінилося - 232. Не зазнали змін і дані щодо поранених- 430. Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях", - сказано у повідомленні у фейсбуці.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 145, Київській – 116, Харківській – 102, Чернігівській – 68, Херсонській – 48, Луганській – 48, Миколаївській – 45, Запорізькій – 28, Сумській – 17, у м. Києві – 16, Житомирській - 15.

У результаті бомбардувань та обстрілів збройними силами РФ українських міст і сіл пошкоджено 1837 навчальних закладів, 172 з них повністю зруйновано.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Ізраїль домовилися про спільне забезпечення безпеки паломників, які прямують до Умані на Рош га-Шана - ЗМІ

Потреба у монетарному фінансування можливих додаткових видатків бюджету наразі відсутня – НБУ

Трамп про вторгнення російських дронів в повітряний простір Польщі: Це могла бути помилка

Уряд виділив землю під будівництво заводу Rheinmetall з виготовлення снарядів для ЗСУ - Шмигаль

Макрон заявив про спрямування трьох винищувачів на захист повітряного простору Польщі

Зеленський вручив державні нагороди першим леді Фінляндії та Естонії і першому джентльмену Данії

Послаблення санкцій щодо Білорусі може створити юридичні лазівки для РФ – Тихановська

Словацький міністр ініціює запровадження обов'язкової військової служби в країні

"Люблінський трикутник" про вторгнення російських БПЛА в Польщу: Рішуча відповідь може запобігти ескалації

САП підтвердила внесення повної застави за ексголову Хмельницької МСЕК Крупу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА