Інтерфакс-Україна
07:36 23.05.2022

На території "Азовсталі" російські військові нібито знайшли докази співпраці ОБСЄ з українською армією

1 хв читати
На території "Азовсталі" російські військові нібито знайшли докази співпраці ОБСЄ з українською армією

Росія продовжує поширювати міфи про співпрацю ОБСЄ з українською армією, розповідаючи про нібито знайдені на "Азовсталі" "докази", повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

"Тепер на території "Азовсталі" (за твердженням окупантів) знайдено докази співпраці ОБСЄ та української армії. Ось цей телефон. А в цей час офіційна Європа не просто продовжує мовчати про арешти співробітників ОБСЄ в Донецьку та Луганську, але й деякі країни почали хитатися" "у жорсткості навколо підтримки України", - написав Андрющенко у телеграм-каналі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без їх особистої присутності – постанова уряду

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Шмигаль: Міноборони чекає аудит угод та фінансів, а також кадрова інвентаризація

Отримувачі компенсацій "єВідновлення" відзначають недостатні строки для використання коштів та високі ціни підрядників – дослідження

Держбюджет у 2024р втратив 5 млрд грн через нелегальний продаж рідин до електронних цигарок - дослідження

Шмигаль: Україна близька до створення власних балістичних ракет

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Уряд схвалив законопроєкт щодо звітування деякими підприємствами про сталий розвиток

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА