20:19 24.05.2022

США конфіскували в Греції іранську нафту, що перевозилася на танкері РФ

1 хв читати
США конфіскували в Греції іранську нафту, що перевозилася на танкері РФ

Міністерство юстиції США конфіскувало в Греції іранську нафту, що перевозилася російським танкером.

Як повідомила грецька влада, танкер Lana (IMO: 9256860) збудований у 2003 році, який ходить під російським прапором, був затриманий 15 квітня поблизу острова Карістос за обвинуваченням у порушенні антиросійських санкцій. Проте згодом з'ясувалося, що структура, якій належить танкер, не підпала під санкції Євросоюзу.

Lana, колишня назва якого Pegas, належала "Промсвязьбанку" і була зареєстрована на дочірню компанію банку PSB Leasing, згідно з даними Lloyd's List Intelligence. Однак у березні реєстрація танкера змінилася на "Трансморфлот", власником став громадянин Росії Джамалдін Пашаєв, який є засновником ТОВ "Трансморфлот".

Антимонопольне відомство Греції розпорядилося відпустити судно через відсутність законних підстав для його затримання. Проте суд в Афінах ухвалив, що вантаж, який перевозиться на танкері, може бути конфіскований.

"Конфіскація проводиться на запит американської сторони, оскільки вантаж належить країні, яка перебуває під санкціями. Нафта буде перелита на інший танкер, який перевезе її до США", - йдеться в повідомленні грецької влади.

Як повідомляє Lloyd's List, міністерство юстиції США найняло танкер Ice Energy (IMO: 9301732), який належить грецькій Dynacom, для перевезення конфіскованої нафти.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА