Інтерфакс-Україна
07:23 26.05.2022

МВС та ЗСУ зміцнюють оборону українських кордонів у прикордонних областях

1 хв читати
МВС та ЗСУ зміцнюють оборону українських кордонів у прикордонних областях

Міністерство внутрішніх справ та Збройні сили України зміцнюють оборону українських кордонів у прикордонних областях, повідомила пресслужба МВС.

"Ми, спільно з підрозділами Збройних сил, зміцнюємо оборону навколо наших кордонів. Ми посилили режим служби в прикордонних областях, виставляються додаткові наряди. Ми готові до відсічі будь-яких спроб з боку росії", - цитує пресслужба слова Єніна.

За його словами, зараз доводиться частіше стикатися з артилерійськими або мінометними обстрілами. "У деяких випадках йдеться про спроби проникнення ДРГ з російського боку. Вони зазвичай отримують рішучу відсіч і з великими втратами відступають", - сказав він.

Проте вздовж кордонів України та Білорусі елементів нагромадження ударних угруповань російської армії не спостерігається.

"Ворог здійснює турбуючий вогонь не даючи нам відволікти певні резерви на більш "гарячі" напрямки", - додав Єнін.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 173 ворожі атаки - Генштаб

Пасажиропотік через кордон впав ще на 12,4%

Поле бою очікує на революцію наземних роботизованих комплексів – командир 3-го корпусу Білецький

Навроцький видав постанову про згоду на перебування іноземних військ на території Польщі

Зеленський: Найбільш ефективні санкції –це вогонь на російських нафтових заводах, терміналах, нафтобазах

Україна проти повернення РФ заморожених активів як плати за припинення вогню – Єрмак

Залізничне сполучення на дільниці Васильків-1-Боярка вже відновлено – МінРГТ

Росіяни продовжують атакувати на покровському напрямку, за добу зафіксовано 114 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни обстріляли Білозерку на Херсонщині, загинув мирний житель – ОВА

На місці вибуху у вагоні потяга на Київщині триває відновлення рейок, 28 потягів слідують зміненими маршрутами – Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА