17:05 26.05.2022

Україна та Фінляндія продовжили реалізацію проєкту з підтримки реформи української школи до 2023 року

2 хв читати

Україна та Фінляндія продовжили реалізацію проєкту "Фінська підтримка реформи української школи" до 2023 року.

Відповідну угоду підписали під час зустрічі у Києві прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та прем'єр-міністр Фінляндської Республіки Санна Марін.

Згідно з повідомленням пресслужби уряду, проєкт передбачає фінансову підтримку освітньої реформи з боку Фінляндії у розмірі до EUR6 млн та до EUR2 млн з боку Європейського Союзу.

"З початку агресії Росії у 2014 році Фінляндія нам допомагала на всіх міжнародних майданчиках, надала значну підтримку у просуванні реформ в Україні, зокрема у сфері освіти. Ми високо цінуємо й ніколи не забудемо солідарність фінського народу, його моральну підтримку та численні пожертви для міжнародних гуманітарних організацій на допомогу Україні", — наводить слова Шмигаля пресслужба.

Крім допомоги Фінляндії у відбудові й реформуванні сектору освіти, сторони домовилися про залучення Фінляндії до відновлення в майбутньому інфраструктури України з використанням передових технологій і європейських параметрів та про участь у відбудові українських міст та селищ.

"Розраховуємо найближчим часом вийти на конкретні проєкти з тим, щоб бути готовими якомога швидше приступити до роботи", – наголосив прем'єр України.

Також глави урядів домовилися про тісну координацію взаємодії в рамках ЄС, зокрема про допомогу з боку Фінляндії в реалізації реформ в Україні на шляху до членства в Євросоюзі.

Зі свого боку Марін наголосила, що Фінляндія разом із Європейським Союзом підтримуватиме Україну на кожному етапі приєднання до ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА