Інтерфакс-Україна
08:25 27.05.2022

За добу на Луганщині загинуло щонайменше 5 людей

2 хв читати
За добу на Луганщині загинуло щонайменше 5 людей

Минулої доби четверга, 26 травня, в Луганській області загинуло не менше 5 людей. Обстрілом пошкоджено близько 50 будинків, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Росіяни гатять по житлових кварталах безперервно. 26 травня від снарядів ворога загинули чотири сєвєродончанина. Усі – в старих районах міста. Двоє з них – одночасно, біля однієї багатоповерхівки.… Ще одного чоловіка було вбито російським снарядом учора в Комишувасі. Також стало відомо про загибель двох жінок у Гірському протягом останнього тижня", – написав він у телеграм-каналі в п'ятницю вранці.

"Додалися й пошкодження житлового фонду – 11 багатоквартирних та один приватний будинок. І це виключно в Сєвєродонецьку. Підрахували кількість руйнацій після потужної артилерійської атаки на Лисичанськ протягом 25 травня – 19 об’єктів. 26 травня росіяни відкрили вогонь по відділенню поліції. На щастя, ніхто не постраждав… Взагалі, у Попаснянській та Гірській громадах зруйнованого житла – не перерахувати. Що відомо за 26 травня: 11 будинків у Золотому, дев’ять – у Гірському, вісім – у Тошківці, чотири – у Нирковому, три – у Миколаївці", - додав голова ОВА.

Гайдай наголосив, що упродовж усієї доби росіяни намагалися протиснутися у Сєвєродонецьк зі сторони Пурдівки та Щедрищевого, атакували позиції наших військових в районі Устинівки.

Минулої доби відбито 12 атак ворога, знищено танк, 5 артилерійських систем, 5 одиниць бойової броньованої техніки та 5 автомобілів. Підрозділами ППО збитий ворожий вертоліт Ка-52, крилата ракета та БпЛА типу "Орлан-10".

 

 

 

ОСТАННЄ

Сибіга разом з колегами з Бельгії, Люксембургу та Нідерландів провели в Одесі перше засідання нового формату співпраці Україна – Бенілюкс

Бельгія, Нідерланди та Люксембург оголосили про EUR2 млн підтримки центру протезування на базі Одеського медуніверситету

На Одещині викрито схему ухилення від мобілізації за участі правоохоронців, військовослужбовців та цивільних

Доступ до ЄДЕБО, сайту "Вступ-2025" та кабінетів вступників буде обмежено через підготовку надання рекомендацій на магістратуру

Бездомний убив 23-річку українську біженку в американському місті Шарлотт - ЗМІ

Затвердження Радою ЄС збільшених квот на експорт чутливої агропродукції з України очікується у вересні

Міносвіти затвердило концепції освітніх галузей в межах політики "Освіта для життя"

Третина кави потрапляє в Україну у вигляді контрабанди, держбюджет не отримує 1 млрд грн щороку - Гетманцев

Шмигаль обговорив з військовим командуванням Великої Британії підготовку до наступного засідання групи "Рамштайн"

До держбюджету перераховано 2,6 млрд грн, конфіскованих у онлайн-казино "Pin-Up" - Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА