Інтерфакс-Україна
15:57 27.05.2022

Зберігається загроза ударів по Україні ракетами "Іскандер-М" із Білорусі - Міноборони

1 хв читати
Зберігається загроза ударів по Україні ракетами "Іскандер-М" із Білорусі - Міноборони

РФ перемістила дивізіон оперативно-тактичних ракет "Іскандер-М" у прикордонні з Україною райони Брестської області Білорусі, у зв'язку з чим зберігається загроза завдання ударів по території України, повідомив речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник.

"Зберігається загроза завдання росіянами з території Білорусі ракетних ударів по критичним об'єктам цивільної та військової інфраструктури в Україні через переміщення дивізіону оперативно-тактичних ракет "Іскандер-М" із району Осиповичів, що в Могильовській області, у прикордонні райони Брестської області Білорусі", - сказав Мотузяник на брифінгу у Медіацентрі "Україна" у п'ятницю.

Він додав, що, за повідомленнями Головного управління розвідки Міноборони України, на військових полігонах Погоново та Богучар у Воронезькій області РФ проводиться підготовка до 1,5 тис. резервістів для мотострілецьких, танкових та артилерійських підрозділів окупантів. "Не виключається, що після завершення цієї тритижневої підготовки зазначений особовий склад може бути залучений до бойових дій в Україні", - зазначив речник оборонного відомства.

Він наголосив, що окупанти продовжують обстрілювати військові та цивільні об'єкти на території України. "Зокрема, крилатими ракетами повітряного базування було завдано ударів по об'єктах у районі Бахмута та Соледара в Донецькій області, при цьому окупанти залучали стратегічні бомбардувальники Ту-95МС та дальні бомбардувальники Ту-22М3", - розповів Мотузяник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

Репараційна позика однозначно посилить позицію ЄС щодо РФ, переконана Каллас

Трамп називав війну в Україні "хаосом", який нелегко вирішити

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА