19:35 27.05.2022

Компанія Ferrero відкликає з українського ринку окремі партії Kinder Schoko Bons та Kinder Surprise Maxi через спалах сальмонели

2 хв читати
Компанія Ferrero відкликає з українського ринку окремі партії Kinder Schoko Bons та Kinder Surprise Maxi через спалах сальмонели

Компанія "Ферреро-Україна" поінформувала Державну службу з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів про добровільне відкликання з українського ринку окремих партій Kinder Schoko Bons та Kinder Surprise Maxi через спалах сальмонели, повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у м. Київ.

"ТОВ "Ферреро Україна" поінформувало Держпродспоживслужбу про добровільне відкликання обраних партій продукції Кіндер Шоко-Бонс та Кіндер Сюрприз Максі в Україні", - йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що повідомлення про спалах харчової інфекції, викликаної Salmonella Typhimurirum, виявленої в окремій продукції компанії Ferrero (виробник: Ferrero Ardennes S.A., Belgium), що експортувалися в Україну компанією "Ферреро Україна", було отримано фахівцями Держспоживслужби за системою швидкого оповіщення про харчові продукти та корми (RASFF).

"Згідно з частиною 3 статті 20 ЗУ "Про основні засади та вимоги до безпеки та якості харчових продуктів", якщо оператор ринку вважає або має підстави вважати, що харчові продукти, які він ввіз (переслав) на митну територію України , виробив, переробив або обіг яких здійснює, не відповідають вимогам безпеки, він негайно розпочинає процедуру вилучення цих харчових продуктів з обігу та у термін не більше двох робочих днів письмово інформує про виявлену невідповідність компетентний орган", - наголошують у службі.

Там додають, що якщо такі харчові продукти могли потенційно потрапити до споживача, оператор ринку інформує споживачів про причини їх вилучення та у разі потреби відкликає харчові продукти, якщо застосування інших заходів недостатньо для досягнення прийнятного рівня захисту здоров'я споживачів.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мер Слов'янська повідомив про масований обстріл міста

Росіяни обстріляли прикордонне селище на Чернігівщині, жертв немає

Представники влади 42 країн підписали підсумкову декларацію конференції щодо відновлення України в Лугано

Європарламент проголосує 1 млрд євро першого траншу нового макрофіну для України 7 липня

Резніков привітав Фінляндію та Швецію зі вступом до НАТО

Українка Марина В'язовська отримала найпрестижнішу математичну нагороду

Зеленський обговорив із Джонсоном продовольчу безпеку для світу та гарантії безпеки для України

Верховний Суд переніс на 16 серпня розгляд касації ПриватБанку щодо позбавлення права власності на готель "Мир"

Військовим передали машини та медикаменти - Палатний розповів про роботу "Української команди"

Генштаб ЗСУ розробив порядок надання дозволу на виїзд за межі місця проживання військовозобов'язаним під час воєнного стану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА