Інтерфакс-Україна
08:05 28.05.2022

У результаті обстрілів у Луганській області пошкоджено 41 будинок

1 хв читати
У результаті обстрілів у Луганській області пошкоджено 41 будинок

У результаті обстрілів населених пунктів у Луганській області минулої доби пошкоджено 41 будинок, повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Сєвєродонецьк ворог обстрілював кілька разів, щонайменше тричі – дуже потужно, подекуди починалися вуличні бої. Як наслідок, пошкодження 14 багатоповерхівок. Також серйозно обстріляно найближче селище Синецький, яке місцеві часто називають хутором. Крім того, зафіксовані руйнування в інших містах Луганщини: дев'ять будинків у Гірському, по чотири – у Золотому та Лисичанську. А також у смт Врубівка – 12, селі Оріхове – два", - написав Гайдай у телеграм-каналі в суботу вранці.

Крім цього, "пошкоджено ще один міст між Сєвєродонецьком та Лисичанськом. Але проїзд між містами зберігається".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

23 травня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Пропаганда в РФ готує ґрунт для майбутнього виходу Кремля з переговорів і відмови підписувати перемир'я з Україною – ISW

Президенти Кіпру та Фінляндії обговорили російську війну в Україні в контексті європейської безпеки

Міністри фінансів та голови центробанків G7 підтвердили підтримку України у спільній заключній заяві за результатами саміту

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

Глава МВФ обговорила з міністром фінансів України реформи для підтримки мобілізації доходів

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

З початку доби Сили оборони відбили 101 ворожу атаку - Генштаб

Іспанська поліція вважає, що у кілера, який убив Портнова було два спільники - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА