Інтерфакс-Україна
13:31 31.05.2022

Посол Данії Оле Егберг Міккельсен відвідав оновлений магазин JYSK у Бучі перед відкриттям

2 хв читати
Посол Данії Оле Егберг Міккельсен відвідав оновлений магазин JYSK у Бучі перед відкриттям

Посол Данії в Україні Оле Егберг Міккельсен відвідав оновлений магазин JYSK у Бучі (Київська обл.) перед його відкриттям 1 червня, повідомили у пресслужбі ритейлера.

За її даними, Міккельсен висловив повагу та підтримку колективу магазину, а також наголосив на важливості відновлення бізнесу для повернення жителів Бучі та сусідніх міст до нормального життя.

"Бій з агресором ведуть не лише мужні українські воїни на полі бою. Не менш важливі ваші зусилля щодо відновлення та повернення до нормального життя у вашій місцевій громаді. Я хочу висловити щиру подяку та повагу команді JYSK, яка зробила це можливим", – цитує пресслужба дипломата.

Як зазначили у пресслужбі, з нагоди відкриття оновленого магазину протягом тижня з 1 по 8 червня діятимуть спеціальні пропозиції. Також 10% продажів у цей період JYSK спрямує на відновлення Ірпінського ліцею №3, який зазнав значних пошкоджень під час окупації.

Магазин JYSK у Retail Park Bucha було відкрито 16 грудня 2021 року в новому форматі 3.0. Під час окупації магазин було повністю розграбовано, винесено товар, пошкоджено техніку й обладнання.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у пресслужбі ритейлера, загальні втрати магазину в Бучі сягнули майже 8 млн грн.

"Відновлення роботи магазину стало можливим завдяки величезному бажанню продовжувати діяльність і працювати з боку співробітників, що заслуговує на неймовірну повагу. Крім того, відновлюючись і продовжуючи розвиток, бізнес має підтримувати місцеві громади. Пліч-о-пліч, тільки спільними зусиллями ми побудуємо економіку України", – прокоментував Country Manager JYSK в Україні Євген Іваниця.

Мережа JYSK почала розвиватись в Україні як b2c бізнес у 2004 році. Станом на травень 2022 року працює 71 магазин мережі, а також онлайн-магазин JYSK.ua. До 24 лютого 2022 року налічувалося 85 відчинених магазинів, а також сім магазинів у процесі будівництва.

На міжнародному ринку мережа JYSK налічує понад 3 тис. магазинів у 50 країнах, переважно в Європі.

JYSK – частина данської сімейної групи Lars Larsen Group із загальним оборотом EUR5,3 млрд у 2020/21 фінансовому році. У 2020/21 фінансовому році оборот JYSK становив EUR4,4 млрд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Словаччина зацікавлена в хороших відносинах з усіма, хто хоче мати такі відносини з нею, зокрема і з РФ - Фіцо

Фіцо: Словаччина не буде тією країною, яка гальмуватиме членство України в ЄС

Керівник ГО вимагав від командира в/ч понад 1 млн грн за "вплив" на виділення коштів для дронів – Офіс генпрокурора

Україна і Словаччина домовилися про технічне та фінансове співробітництво

Суд Польщі не екстрадував до ФРН українця, підозрюваного в підриві "Північних потоків"

У 2026 році Україна отримає понад 165 млн євро від Коаліції з розмінування – Міноборони

Шмигаль обговорив з міністром оборони Болгарії безпеку судноплавства та співпрацю в межах SAFE

Українська делегація на зустрічі з міністром енергетики США обговорила перспективи співробітництва щодо скрапленого газу

Ідентифіковано двох російських військових, причетних до катування мирних мешканців під час окупації частини Ізюмського району Харківської області

Мінкультури закликає долучатися до Тижня української мови у Вікіпедії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА