Інтерфакс-Україна
13:18 01.06.2022

Російські окупанти знищують Комишуваху Запорізької області - ОВА

1 хв читати
Російські окупанти знищують Комишуваху Запорізької області - ОВА

Російські окупанти прицільно знищують Комишуваху Запорізької області, повідомила обласна військова адміністрація.

"Учора, 31 травня, на приватні будинки та цивільну інфраструктуру селища з 18 до 20 години без зупину сипалися російські снаряди. Місцевим жителям, які ще не встигли виїхати у більш безпечні місця, довелося більше двох годин ховатися у підвалах, аби вберегтися від ворожих обстрілів. На щастя, жертв і поранених не виявлено", - поінформувала Запорізька ОВА у середу в телеграмі.

Прицільним вогнем ворожі війська розтрощили житлові приміщення, присадибні ділянки, приватний транспорт і техніку.

У Запорізькій ОВА зазначили, що окупанти на руїни перетворили школу зі столітньою історією, де минулого року було завершено капітальний ремонт і навчалися 855 дітей.

"Ситуація у громаді залишається вкрай небезпечною через тактику російських військ, які… цілеспрямовано знищують усе живе", - зазначили в ОВА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА