Інтерфакс-Україна
17:23 01.06.2022

За володіння зброєю "для особистого захисту" виступають 59% українців – результати опитування "Дії"

1 хв читати
За володіння зброєю "для особистого захисту" виступають 59% українців – результати опитування "Дії"

Усі громадяни, які відповідають вимогам закону, можуть мати пістолет і вільно носити його з собою у громадських місцях, вважають 59% респондентів із 1,7 млн українців, які взяли участь в опитуванні у застосунку "Дія" щодо володіння зброєю в Україні, повідомило Міністерство цифрової трансформації у середу.

Згідно з оприлюдненими результатами у телеграм-каналі відомства, 22% опитаних вважають, що пістолети категорично не мають бути в обігу серед цивільного населення.

Водночас 19% упевнені, що пістолети можуть мати всі громадяни, які відповідають закону, та використовувати їх тільки в тирах чи на стрільбищах. Носити зброю із собою заборонено.

Загалом в опитуванні взяли участь понад 1,7 млн українців.

Отримані дані буде передано до Міністерства внутрішніх справ для подальшої оцінки, уточнило Мінцифри.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Португалія зробить перший внесок до енергетичного фонду України у €600 тис. — Свириденко

Україна не зможе фінансувати армію у 800 тис. військових після війни, часткове фінансування партнерами є частиною гарантій безпеки – Зеленський

Зеленський про території: На сьогодні можлива справедлива версія – стоїмо там, де стоїмо, повертати окуповане будемо дипломатичним шляхом

Молдова готова надати знижку на перевезення залізницею до портів, шукаємо інші рішення допомогти їм – Кулеба

Кількість загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму зросла до двох, одна людина постраждала — ОВА

"Укрзалізниця" відновила залізничне сполучення Одеса—Кишинів уперше з 2022 року

Віцепрем’єр Кулеба анонсував два альтернативних шляхи логістики на Одещині вже наступного тижня

Поліція: встановлено, що над столицею був піднятий неідентифікований дрон

Америка пропонує тристоронню зустріч з Україною та РФ на рівні радників з безпеки – Зеленський

Зеленський позитивно оцінив результати візиту до Польщі та першої зустрічі з Навроцьким

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА