Інтерфакс-Україна
10:28 02.06.2022

В Україну через західний кордон за добу в'їхали на 7 тис. більше людей, ніж виїхали – Держприкордонслужба

1 хв читати
В Україну через західний кордон за добу в'їхали на 7 тис. більше людей, ніж виїхали – Держприкордонслужба

Західні кордони України з країнами Європейського Союзу та Молдови перетнули за минулу добу, 1 червня, понад 67 тисяч осіб та понад 17 тисяч транспортних засобів, повідомляється у телеграм-каналі Державної прикордонної служби України.

"З України за минулу добу виїхали понад 30 тисяч людей. Понад 19 тисяч із них перетнули кордон із Польщею, решта проїхала до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови. В Україну за минулу добу прибули 37 тисяч людей, понад 33 тисячі з них – українці", - йдеться у повідомленні.

Крім того, на західному кордоні оформлено на в'їзд 154 вантажівки з гуманітарною допомогою, повідомили у прикордонному відомстві.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський доручив СБУ провести аналіз ситуації в правоохоронній системі та в регіонах

"Укренерго" обмежуватиме електрику в суботу в усіх регіонах на рівні останніх кількох днів – від 0,5 до 2,5 черг

Зеленський у суботу проведе консультації з тими, хто може очолити ОП

Єрмак написав заяву про відставку - Зеленський

Росіяни атакували Білозерську громаду, одна людина загинула – Херсонська ОВА

Громадське обговорення проєктів книг оновленого Цивільного кодексу наближається до фіналу — Стефанчук

Окупанти завдали ударів по об'єктах критичної інфраструктури у Херсоні, можливі перебої з електро- та водопостачанням

У Києві попрощались з воїном-інтернаціоналістом "Немо"

Трамп готовий визнати контроль РФ над Кримом та іншими окупованими територіями України в рамках "мирного плану" - ЗМІ

Інформація щодо присутності росіян на околицях Гуляйполя не відповідає дійсності - Волошин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА