07:14 04.06.2022

Картину художника Марчука продано на благодійному аукціоні за $120 тис. США

1 хв читати
Картину художника Марчука продано на благодійному аукціоні за $120 тис. США

Роботу українського художника Івана Марчука продано за $120 тис. США на благодійному аукціоні "Art can help", організованому аукціонним будинком "Goldens", що стало новим рекордом сучасного українського мистецтва, повідомила пресслужба фонду "Повернися живим".

"Роботу генія Івана Марчука разом із податками продали за рекордні 120 тисяч доларів. До сьогодні полотна живих українських художників ще ніколи не продавалися на аукціонах в Україні за такі суми", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що цей натюрморт та ще 26 предметів мистецтва виставили на продаж, аби підтримати українську армію.

"50% із виручених коштів аукціону, що завершився сьогодні, 3 червня, о 18:00 передадуть нашому Фонду. Подробиці згодом", - зазначили в Фонді.

Водночас, Марчук висловив переконання, що новий власник картини "отримає насолоду від твору, а також задоволення від причетності до благородної місії підтримати нашу армію та країну в час великого лиха, коли вирішується питання бути чи не бути українській культурі та українцям", сказано на фейсбук-сторінці Марчука.

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Переговори делегацій США і РФ розпочалися в Ер-Ріяді

Частка українців, які вважають що для підготовки до вторгнення було зроблено достатньо, впала з 43% до 13% - КМІС

СБУ та ДБР затримали на Київщині співробітника виправної колонії, який "зливав" ворогу дані про ексзасуджених, що воюють за Україну

Замість медалей в школах видаватимуть свідоцтво про здобуття освіти з відзнакою

У Туреччині затримали майже 300 осіб за підозрою у зв'язках із курдським угрупованням

У Покровську через обстріл загинула людина, ще одна дістала поранень

Точицький: прагнемо створити зрозумілі законодавчі та податкові механізми стимулювання бізнесу до підтримки культури

Літак Delta Airlines здійснив жорстку посадку в аеропорту Торонто

Сили оборони збили вночі 103 ворожі дрони з 176, 67 локаційно втрачені

Лісовий обурився інцидентом з насмішкою над ТЦК в учнівській виставі у київській школі, директорка вибачилася

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА