Інтерфакс-Україна
10:53 04.06.2022

Громадянина РФ судитимуть за шпигунство

1 хв читати
Громадянина РФ судитимуть за шпигунство

За процесуального керівництва прокурорів офісу генерального прокурора направлено до суду обвинувальний акт щодо громадянина РФ за фактом шпигунства.

Як повідомляє Офіс генерального прокурора, розслідуванням встановлено, що обвинувачений громадянин РФ в 2019 році на виконання завдання російської спецслужби залучив генерал-майора СБУ і запропонував йому збирати і передавати РФ інформацію, яка становить державну таємницю і була йому відома у зв'язку з виконанням службових обов'язків.

У серпні 2019 р. громадянин РФ отримав від генерал-майора відомості у сфері державної безпеки та охорони правопорядку. Наразі обвинувачений перебуває за межами території України і оголошений в розшук", - йдеться в повідомленні в Facebook.

Обвинувальний акт відносно вже колишнього співробітника СБУ, викритого і затриманого українськими правоохоронцями, перебуває на розгляді в суді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП закликала учасників ринку інформувати стосовно труднощів з приєднанням генеруючих установок до мереж

Качка щодо заяв Орбана про фіндопомогу Україні: Позиція Угорщини не змінилася, ми послідовно працюємо з ЄС

У Києві судитимуть чоловіка за зґвалтування та розбійні напади на жінок

В Нідерландах скасували концерт пропутінської співачки Леонської – МЗС України

Найближчі два дні Україну чекає сира прохолодна погода, місцями з туманами та невеликими дощами

Поліція Києва інформує про ймовірне мінування ряду об’єктів, в тому числі будівлі суду, де розглядається справа детектива НАБУ Магомедрасулова

Генштаб ЗСУ: На гуляйпільському напрямку ситуація складна, але оточення немає

На Чернігівщині від обстрілів пошкоджено кілька агроферм, на одній загинули тисячі свиней

Офіс генпрокурора розпочав провадження щодо батька та брата заступниці генпрокурора Вдовиченко - ЦПК

Волонтери УЧХ допомагали ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА на Запоріжжя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА