Інтерфакс-Україна
16:16 06.06.2022

У Києві заарештували 26 одиниць техніки, комплекс будівель та 5 га землі, що належать російському підприємству, їх передали до управління АРМА

1 хв читати
У Києві заарештували 26 одиниць техніки, комплекс будівель та 5 га землі, що належать російському підприємству, їх передали до управління АРМА

Столичні правоохоронці під час розслідування кримінального провадження заарештували 26 одиниць транспортної техніки, земельну ділянку площею 5 га та комплекс будівель загальною площею 6 тисяч кв. м компанії, директором та засновниками якої є підприємці з РФ.

"Встановлено, що на території України здійснює свою діяльність підприємство, яке спеціалізується на продажі сільгосптехніки та додаткового обладнання, директором та кінцевим бенефіціарним власником якого є підприємці країни-агресора", - йдеться у повідомленні, оприлюдненому пресслужбою Київської міської прокуратури у понеділок.

У ньому уточнюється, що під час слідства, розпочатого за ч. 3 ст. 110-2 КК України, на території цього підприємства здійснено огляд, під час якого вилучено 26 одиниць транспортної техніки на загальну суму понад 30 млн грн.

"За клопотанням Київської міської прокуратури транспортні засоби, земельна ділянка площею 5 га орієнтовною вартістю 6 млн грн та комплекс приміщень площею 6 тисяч кв. м вартістю понад 120 млн грн, що належать зазначеному підприємству, заарештовано та передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА – ІФ)", - наголошують правоохоронці.

Вони уточнюють, що загальна вартість заарештованих активів становить понад 150 млн грн.

"Правоохоронними органами організовано процес фактичної передачі вказаних активів АРМА. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває", - підсумували у прокуратурі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга привітав ухвалення резолюції Генасамблеї ООН щодо дотримання РФ прав людини на окупованих територіях

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Никанорівки, Паньківки та у Гуляйполі - DeepState

Одна людина загинула, пʼятеро постраждали внаслідок авіаудару по Благодатівці Харківської області - прокуратура

В Україні пройшов Jazz Bez XXV

Трамп заявив, що сподівається на швидку реакцію України щодо мирної угоди

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Сенатори США закликали Трампа віддати Україні 5 млрд доларів заморожених активів РФ

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА