Інтерфакс-Україна
10:19 07.06.2022

Засідання контактної групи з питань оборони України відбудеться 15 червня у Брюсселі – Пентагон

1 хв читати
Засідання контактної групи з питань оборони України відбудеться 15 червня у Брюсселі – Пентагон

Міністр оборони США Ллойд Остін проведе засідання контактної групи з питань оборони України у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі, Бельгія, 15 червня, повідомив Пентагон.

"Міністр Остін знову запросив міністрів оборони і начальників штабів оборони з усього світу для обговорення кризи в Україні", - йдеться в повідомленні на сайті Пентагону в понеділок.

Вступне слово Остіна очікується о 15:00, а пресконференція з Остіном та головою Об'єднаного комітету начальників штабів генералом Марком Міллі – о 18:45 за центральноєвропейським часом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Папа Лев XIV розмовляв телефоном з Путіним – прес-служба Ватикану

Вся команда сьогодні провела дуже конструктивний брифінг для сенаторів у Вашингтоні – Єрмак

США не надаватимуть повітряну підтримку європейським силам, які гарантуватимуть безпеку в повоєнній Україні – ЗМІ

Трамп перепостив заклик колумніста WP прийняти закон про руйнівні санкції на РФ як важіль впливу на Путіна

Міноборони не планує продовжувати термін повторної ВЛК для обмежено придатних

Зеленський і президент Фінляндії обговорили дипломатичні можливості

Замість спаленої техніки росіяни завозять на аеродроми цілі літаки, щоб на супутникових знімках не було видно вражених бортів - джерела

Зеленський: готуємо рішення на підтримку спільних оборонних виробництв із партнерами

Україна була обрана членом ЕКОСОР на 2026-2028 роки – МЗС

Міністр оборони Німеччини не підтвердив інформацію про начебто знищення IRIS-T в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА