Інтерфакс-Україна
12:11 07.06.2022

Прикордонник із Рівненщини передавав окупанту інформацію про високопоставлених офіцерів Нацгвардії – прокуратура

1 хв читати
Прикордонник із Рівненщини передавав окупанту інформацію про високопоставлених офіцерів Нацгвардії – прокуратура

Співробітника прикордонного загону Рівненської області підозрюють у державній зраді – у 2020-2021 роках він передавав РФ дані про високопоставлених офіцерів Національної гвардії України для їх подальшої ліквідації, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури працівнику прикордонного загону повідомлено про підозру в державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України)", - йдеться в повідомленні прокуратури у вівторок у телеграм-каналі відомства.

За інформацією прокуратури, прикордонник, працюючи у групі комплектування прикордонного загону Держприкордонслужби України, був завербований і співпрацював з офіцером запасу збройних сил держави-окупанта.

"Він збирав і передавав персональну інформацію про відбір кандидатів на військову службу до прикордонного загону. У 2020-2021 роках прикордонник передавав іншому ексвійськовому держави-окупанта інформацію про високопоставлених офіцерів Національної гвардії України, за даними слідства – для їх подальшої ліквідації", – наголошується в повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ у Рівненській області.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожі БпЛА пошкодили житлову багатоповерхівку й спричинили пожежі у Дніпрі – ОВА

Зеленський про домовленості в Парижі: важливо, що сьогодні є ґрунтовні документи коаліції

Макрон заявив, що кілька тисяч французьких військових можуть бути розгорнуті в Україні після припинення вогню - ЗМІ

Україна у 2025 році відкрила 19 нових ринків для експорту агропродукції - Держпродспоживслужба

Санчес обговорить з політичними партіями, як саме Іспанія сприятиме гарантіям безпеки для України

Мерц: Нам доведеться йти на компроміси, але ми намагатимемось досягти найкращого

Україна повинна забезпечити роботу молодим чоловікам, щоб вони не їздили до Німеччини, Польщі чи Франції – Мерц

Румунія готова виконати свою частину роботи шляхом підтримки України та посилення безпеки в Чорному морі - Дан

Хорватські військові не братимуть участі в багатонаціональних силах Коаліції охочих на території України - прем’єр

Мерц дав зрозуміти, що німецьких військ на українській землі поки що не буде - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА