Інтерфакс-Україна
14:08 07.06.2022

У Держприкордонслужбі не можуть ні підтвердити, ні спростувати інформацію про перетин Овсянніковою кордону України

1 хв читати
У Держприкордонслужбі не можуть ні підтвердити, ні спростувати інформацію про перетин Овсянніковою кордону України

Спікер Державної прикордонної служби України Андрій Демченко повідомив, що не може ні підтвердити, ні спростувати інформацію про перетин кордону України звільненою з "Першого каналу" (РФ) за протест у прямому ефірі тележурналістки, редактора, нині позаштатного журналіста німецької газети Die Welt Марини Овсяннікової.

"Доступ до інформації про перетин кордону третіми особами обмежений. Не всі мають доступ до такої інформації, оскільки це персональні дані. Тому повідомити наразі або підтвердити, або спростувати, чи вона перетинала кордон я не можу", - зазначив Демченко на брифінгу в Медіацентрі "Україна-Укрінформ" у Києві у вівторок.

Спікер зазначив, що всі заходи прикордонного контролю, які здійснюють військовослужбовці, відбуваються відповідно до чинного законодавства і щодо громадян України, і щодо громадян інших країн.

"Якщо говорити про громадян країни-агресора, то заходи щодо перевірки умов їх в'їзду здійснюють посилено", - наголосив Демченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генпрокурор виступає за довічне позбавлення волі за ґвалтування та вбивство дітей

Стефанчук та Штайнмаєр обговорили безпекову підтримку України

У Вишгороді на Київщині введено в експлуатацію нове укриття для школярів, що збудоване за всіма стандартами безпеки та комфорту

Гетманцев про зростання цін на зарядні станції: спекулювати на товарах першої необхідності аморально

СБУ і Нацполіція затримали 8 поплічників РФ, які вчиняли диверсії в Одесі

Правоохоронець на Київщині за $10 тис. сприяв незаконному вирощуванню наркотичних засобів - ДБР

Кабмін додав модуль управління ризиками до автоматизованої системи держнагляду та контролю для перевірок бізнесу

Понад 200 тис. 18-річних українців скористалися програмою "єКнига" - Мінкультури

В Словаччині 91 людина постраждала внаслідок аварії двох швидкісних поїздів – ЗМІ

Словенія приєднується до ініціативи PURL - прем’єр-міністр Голоб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА