Інтерфакс-Україна
10:29 08.06.2022

РФ втратила за 7 червня в Україні близько 140 військових, три танки та шість безпілотників – Генштаб ЗСУ

1 хв читати
РФ втратила за 7 червня в Україні близько 140 військових, три танки та шість безпілотників – Генштаб ЗСУ

Бойові втрати російської окупаційної армії за минулу добу сягнули близько 140 осіб особового складу, а від початку повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого станом на ранок середи, 8 червня, становлять близько 31 тис. 500 осіб, повідомляється у фейсбуці Генерального штабу Збройних сил України.

Крім того, за минулу добу РФ втратила в Україні три танки та 13 бойових броньованих машин (ББМ), а від початку повномасштабного вторгнення –1393 та 3429 відповідно.

Також за минулу добу в Україні було знищено один гелікоптер і шість безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня окупантів, а їхня загальна кількість з 24 лютого сягнула 178 та 559 відповідно.

За добу РФ втратила в Україні також дев'ять артилерійських систем, шість реактивних систем залпового вогню та одну одиницю автомобільної техніки.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення РФ втратила вже 703 артсистеми, 213 РСЗВ, 2406 автомобілів і автоцистерн, 96 засобів ППО, 212 літаків, 125 крилатих ракет, 53 одиниці спецтехніки та 13 суден.

"Найбільших втрат противник зазнав на Слов'янському напрямку", - наголошується у звіті.

При цьому в Генштабі наголосили, що дані уточнюються.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Туск обговорили надання Україні кредиту від ЄС обсягом 90 млрд євро

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

У Харкові створять КЗ "Ветеранський центр", який працюватиме за принципом "єдиного вікна"

Рубіо сподівається на угоду між Україно та РФ до кінця року

Волошин: Гуляйполе запекло боронять декілька підрозділів, командування чудово обізнане з ситуацією на цій ділянці

Бюджет Харкова на 2026 рік передбачає майже 950 млн грн на відновлення критичної інфраструктури і 300 млн грн на потреби військових та ТРО

"Укренерго" в суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Харківська міськрада продовжила податкові пільги для фізичних, юридичних осіб та підприємців

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Кількість українських біженців у Швейцарії після дозволу чоловікам 18-22 виїжджати зросла несуттєво – посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА