Інтерфакс-Україна
17:47 08.06.2022

Загрози оточення українських військ на Луганщині немає - голова ОВА

1 хв читати
Загрози оточення українських військ на Луганщині немає - голова ОВА

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомляє, що загрози оточення української армії у Луганській області наразі немає.

"Загрози оточення наших сил у Луганській області поки що немає. Декілька днів тому спецпризначенні справді зайшли і зачистили майже повністю половину Сєвєродонецька. Коли росіяни це зрозуміли, просто почали рівняти його із землею авіаударами та артилерією. Немає сенсу сидіти в якійсь багатоповерхівці та чекати, доки все зруйнують повністю. Тому наші наразі знову контролюють лише околицю міста", - написав Гайдай у фейсбуці у середу.

Він уточнив, що бої у місті все ще точаться. "Сєвєродонецьк наші захищають, казати, що росіяни повністю контролюють місто, не можна. І найближчим часом, сподіваюся, що такого й не буде", - наголосив він.

 

ОСТАННЄ

Сили оборони знешкодили вночі 28 з 47 ворожих дронів, в 7 місцях зафіксовані влучання

Кандидат на мовного омбудсмена Завальський: Мене обливають брудом лише тому, що я публічно висловив готовність допомогти державі

Двоє загиблих і щонайменше 13 постраждалих внаслідок ворожих ударів по Донецькій області

Головнокомандувач ЗСУ: Ми не будемо залишатися лише в глухій обороні

Сирський: Всі наші ТЦК повинні змінитися

Коефіцієнт витрат до результату операцій DeepStrike оцінюється приблизно як 1:15 - Сирський

Україна переважає РФ у кількості FPV-дронів, однак росіяни сильніші у дронах на оптоволокні - Сирський

Ефективність знищення БпЛА противника типу Shahed становить приблизно 82% - Сирський

Перша черга управлінь армійських корпусів вже прийняла свої смуги відповідальності з визначеними комплектами військ - Сирський

Сирський повідомив про просування ЗСУ в Юнаківці та контроль над близько 90 кв. км Глушковського району Курської області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА