Інтерфакс-Україна
07:07 09.06.2022

Європарламент рекомендував надати Україні статус кандидата на вступ до ЄС

1 хв читати
Європарламент рекомендував надати Україні статус кандидата на вступ до ЄС

Представники Європарламенту рекомендували надати Україні статус кандидата на вступ до Європейського Союзу, повідомляє DW.

"Євродепутати вважають, що Євросоюз має надати Україні статус кандидата на членство в об'єднанні. Про це йдеться в резолюції Європарламенту щодо зовнішньої, безпекової та оборонної політики ЄС після агресивної війни Росії проти України, ухвалені на пленарному засіданні у Страсбурзі в середу, 8 червня. За неї проголосували 438 євродепутатів, 65 – висловилися проти, ще 94 – утрималися", - йдеться в повідомленні, оприлюденому на сайті в середу.

Також "Європарламент рекомендував без зволікань надати зброю відповідно до потреб, висловлених українською владою, зокрема використовуючи Європейський інструмент підтримки миру та координаційний центр, а також за двосторонніми угодами між державами ЄС і Україною".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Орбан має запропонувати щось Україні, яка захищає всю Європу від Росії

США повинні бути відкриті до можливості використання далекобійної зброї як фактор стримування РФ – Зеленський

Спецпризначенці СБУ за місяць ліквідували понад 1,5 тис. окупантів та десятки одиниць техніки на покровському напрямку

Німеччина передала Україні 2 системи ППО Patriot – Зеленський

Зеленський зустрівся з воїнами 4-ї бригади оперативного призначення НГУ "Рубіж"

Кос: щоб обійти вето Угорщини, робота над переговорними кластерами з Україною може відбутися на технічному рівні

Єврокомісія: Україна досягла "певного прогресу" у реформі судової влади – Пакет розширення

Зеленський: Звіт Єврокомісії підтверджує: Україна впевнено рухається до членства у Євросоюзі та готова відкрити кластери 1, 2 та 6

Кличко: до тепла вже підключено майже 90% житлових будинків Києва

Єврокомісія: в Україні реалізовані основні права людини, але є випадки тиску на правозахисників та антікорупціонерів – Пакет розширення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА