Інтерфакс-Україна
09:50 09.06.2022

Російські війська завдали ракетного удару по Новограду-Волинському, пошкоджено багатоповерхову будівлю – голова ОВА

1 хв читати

Російські війська близько першої години ночі 9 червня завдали удару по території Житомирської області, повідомив голова Житомирської військової обладміністрації Віталій Бунечко.

"Ракетою була пошкоджена багатоповерхова будівля у Новограді-Волинському. Наразі інформації про загиблих та постраждалих немає. На місці події працюють правоохоронці", - написав Бунечко у телеграм-каналі.

"Кожен злочин російських військових на Житомирщині має бути ретельно зафіксований. Врешті-решт усе це стане основою для вироку російському злочинному режиму і тим, хто виконує його накази", - додав він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Дніпропетровщині через атаки РФ поранено чоловіка, пошкоджено будинки та інфраструктуру – облрада

Генштаб зафіксував упродовж доби 219 бойових зіткнень

США закликають G7 та партнерів зменшити залежність від критичних мінералів із Китаю - ЗМІ

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

Окупанти розширили контроль у Шаховому та Новому Шаховому на 4,81 км² за добу – DeepState

Захисники України в ніч на 12 січня знищили або подавили 135 із 156 засобів повітряного нападу росіян – Повітряні сили

У Києві в Солом’янському районі внаслідок удару БпЛА виникли пожежі – мер

Велика Британія готує плани можливого розгортання військ НАТО в Гренландії на тлі заяв Трампа

Унаслідок обстрілів Херсонщини за добу загинула людина

Внаслідок атак на Запорізький район одна людина загинула, четверо поранені, обстріляно 23 населені пункти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА